OLH / OEH

Wózki kompletacyjne niskiego poziomu z podnoszoną platformą

W dzisiejszym intensywnym środowisku kompletacji zamówień, szybka, ergonomiczna i ekonomiczna obsługa jest niezbędna. To jest dokładnie to, co oferują nowe modele niskopoziomowych wózków kompletacyjnych serii O (O Range).

Wózki OLH i OEH są dostępne z udźwigiem od 1200 do 2500 kg oraz kładą nacisk na szybkość i wydajność, a ergonomiczna konstrukcja ułatwia pracę operatora i zwiększa jego bezpieczeństwo.

Modele OLH i OEH wyposażone są w podnoszoną platformę operatora, która umożliwia kompletację zamówień z poziomu drugiego, natomiast wózek OEH jest wyposażony w Ergolift – widły, które mogą wznieść się na wysokości talii, tworząc ergonomicznie dopasowane miejsce pracy dla osoby kompletującej.

Osoba kompletująca zamówienia może wsiadać i wysiadać z wózka ponad 300 razy w trakcie przeciętnej zmiany i będzie uruchamiać i zatrzymywać wózek tak często, jak tylko będzie to wynikać z jego listy towarów do kompletacji. W tego rodzaju powtarzających się operacjach, małe ulepszenia wydajności mogą mieć duży wpływ na całą pracę i jej wynik końcowy.

Cechy takie, jak niski stopień z konstrukcją wejścia 3D Step-In ułatwiają pracę operatora podczas kompletacji. Ulepszone przyspieszenie i technologia Instant Launch mogą szybko doprowadzić wózek do pełnej prędkości po załadowaniu towarów na widły.

Dlaczego my?

12 doświadczenia w zakresie wózków widłowych sprawia, że jesteśmy doskonałym wyborem, aby przejąć utrzymywanie pojazdów magazynowych w twojej firmie. Możemy pochwalić się: Ponad 500 klientami, około 3000 zleceniami serwisowymi rocznie, 43% dynamiką wzrostu sprzedaży w ciągu ostatnich 4 lat.

Doradzamy

Doradzimy Ci jak tworzyć harmonogramy serwisowe oraz proceduryprzeglądów, tak aby zapewnić maksymalną niezawodność sprzętu.

Serwisujemy

Używamy tylko oryginalnych części i akcesoriów wykorzystywanych w ramach świadczonych usług serwisowych, co gwarantuje dłuższy okres bezawaryjnego działania.

Szybko

Działamy terminowo i zawsze staramy się aby Twój czas oczekiwania na maszynę był jak najkrótszy. Pomożemy Ci stworzyć listy części zamiennych na wypadek nagłej awarii.

Na miejscu

Usługę serwisową wykonamy w Twoim magazynie. Posiadamy samochody serwisowe z wyposażeniem pozwalającym na wykonywanie napraw na miejscu.

Specjalizujemy się w obsłudze:

  • hipermarketów i sklepów wielkopowierzchniowych
  • centrów logistycznych
  • zakładów przemysłowych
  • hurtowni

Ok. 3000 wózków w stałej obsłudze. Działamy na terenie całej Polski.