OLP / OEP

Nasza oferta modeli wózków kompletacyjnych niskiego poziomu serii O oferuje szybkość, wydajność i ergonomiczną konstrukcję – istotne czynniki w dzisiejszym wymagającym środowisku kompletacji zamówień.

Modele OLP i OEP oferują udźwig od 1.200 do 2.500 kg, natomiast model OEP jest wyposażony w Ergolift – widły, które mogą wznieść się do wysokości talii, tworząc ergonomicznie dopasowane miejsce pracy dla osoby kompletującej.

Podobnie jak w przypadku innych modeli z oferty serii O, ergonomiczna konstrukcja ma również zastosowanie w modelach OLP/OEP. niski stopień z konstrukcją wejścia 3D Step-In pomaga zwiększyć wydajność i zmniejsza obciążenie, które mogą wystąpić podczas intensywnej kompletacji zamówień. Kierownica XControl zapewnia również dostęp do najważniejszych elementów sterujących wózka w zasięgu ręki operatora i została zaprojektowana tak, aby zapewnić operatorowi lepszą widoczność podczas cofania, jednocześnie zmniejszając obciążenie.

Podczas kompletacji operator często przechodzi się przez wózek podczas transportu towarów. Aby to ułatwić, wysokość oparcia została zoptymalizowana tak, aby zapewnić doskonałe podparcie pleców, a jednocześnie wystarczająco niska, aby zapobiec uderzeniu operatora w kolana. W połączeniu z wiodącą na rynku szerokością platformy, seria wózków O oferuje szybszą i bardziej ergonomiczną obsługę kompletacji niż kiedykolwiek wcześniej.

Radosław Rzeźniak

Szef działu sprzedaży/wynajmu

Tel: +48 517 733 999
Skontaktuj się z nami

Ergonomiczna konstrukcja z wejściem 3D do wózka

Modele z serii O mają niski stopień wejścia tylko 123 mm lub 150 mm dla wersji z platformą wysokiego podnoszenia, niższą niż średnia branżowa dla tego typu wózków. Kilka milimetrów może nie wydawać się dużą różnicą, ale kiedy operator wsiada i wysiada z wózka setki razy dziennie przez tygodnie, miesiące i lata, ta niewielka odległość znacznie zmniejsza obciążenie ciała podczas kompletacji zamówień – co oznacza, że praca może być wykonywana efektywniej i przy mniejszej liczbie obrażeń.

Bardzo wąskie oparcie znacznie zmniejsza odległość między ładunkiem a platformą. Stopień jest dodatkowo zoptymalizowany dzięki konstrukcji  wejścia 3D Step-In. Kątowe boki wejścia na platformę operatora znacznie zwiększają kąty, z których operator może dostać się na wózek, sprawiając, że praca staje się płynniejsza i szybsza. A gdy znajdzie się w wózku, antypoślizgowa powierzchnia i system tłumiący pod platformą sprawia, że jazda staje się bardziej komfortowa, bez ograniczeń mobilności.

Dlaczego my?

12 doświadczenia w zakresie wózków widłowych sprawia, że jesteśmy doskonałym wyborem, aby przejąć utrzymywanie pojazdów magazynowych w twojej firmie. Możemy pochwalić się: Ponad 500 klientami, około 3000 zleceniami serwisowymi rocznie, 43% dynamiką wzrostu sprzedaży w ciągu ostatnich 4 lat.

Doradzamy

Doradzimy Ci jak tworzyć harmonogramy serwisowe oraz proceduryprzeglądów, tak aby zapewnić maksymalną niezawodność sprzętu.

Serwisujemy

Używamy tylko oryginalnych części i akcesoriów wykorzystywanych w ramach świadczonych usług serwisowych, co gwarantuje dłuższy okres bezawaryjnego działania.

Szybko

Działamy terminowo i zawsze staramy się aby Twój czas oczekiwania na maszynę był jak najkrótszy. Pomożemy Ci stworzyć listy części zamiennych na wypadek nagłej awarii.

Na miejscu

Usługę serwisową wykonamy w Twoim magazynie. Posiadamy samochody serwisowe z wyposażeniem pozwalającym na wykonywanie napraw na miejscu.

Specjalizujemy się w obsłudze:

  • hipermarketów i sklepów wielkopowierzchniowych
  • centrów logistycznych
  • zakładów przemysłowych
  • hurtowni

Ok. 3000 wózków w stałej obsłudze. Działamy na terenie całej Polski.