KION Baoli KBD15

Sprzedaż

już od 78 000 zł netto

Oliwier Kubacki

Doradca ds. techniczno-handlowych

Tel: +48 515 555 580
Skontaktuj się z nami

Nowy wózek Baoli KBD15

Dieslowskie wózki widłowe serii KBD+, wywodzące się z serii KBD są wyposażone w niezawodne silniki Xinchang, Isuzu, Mitsubishi i Weichai oraz hydrodynamiczne skrzynie biegów produkowane w Chinach.

Są one wysoce niezawodne, a ich główną zaletą jest ergonomia i łatwość prowadzenia. Ich bezpośrednim dystrybutorem jest Baoli EMEA, co ma zagwarantować taki sam poziom obsługi i wsparcia, jak w przypadku serii KBD+.

Technologia opracowana przez Baoli w oparciu o technologie Grupy KION

Dane techniczne

Motogodziny:

0

Rok produkcji:

2021

Udźwig wózka:

1500 kg

Wysokość podnoszenia:

4 m

Typ i rodzaj masztu:

TRIPLEX

Dodatkowe wyposażenie:

  • przesuw boczny

Video prezentacja wózka

Dlaczego my?

11 doświadczenia w zakresie wózków widłowych sprawia, że jesteśmy doskonałym wyborem, aby przejąć utrzymywanie pojazdów magazynowych w twojej firmie. Możemy pochwalić się: Ponad 500 klientami, około 3000 zleceniami serwisowymi rocznie, 43% dynamiką wzrostu sprzedaży w ciągu ostatnich 4 lat.

Doradzamy

Doradzimy Ci jak tworzyć harmonogramy serwisowe oraz proceduryprzeglądów, tak aby zapewnić maksymalną niezawodność sprzętu.

Serwisujemy

Używamy tylko oryginalnych części i akcesoriów wykorzystywanych w ramach świadczonych usług serwisowych, co gwarantuje dłuższy okres bezawaryjnego działania.

Szybko

Działamy terminowo i zawsze staramy się aby Twój czas oczekiwania na maszynę był jak najkrótszy. Pomożemy Ci stworzyć listy części zamiennych na wypadek nagłej awarii.

Na miejscu

Usługę serwisową wykonamy w Twoim magazynie. Posiadamy samochody serwisowe z wyposażeniem pozwalającym na wykonywanie napraw na miejscu.

Specjalizujemy się w obsłudze:

  • hipermarketów i sklepów wielkopowierzchniowych
  • centrów logistycznych
  • zakładów przemysłowych
  • hurtowni

Ok. 3000 wózków w stałej obsłudze. Działamy na terenie całej Polski.